Šventėje „Mano mėgstama veikla“ – 5-8 kl. oratoriai

2021 m. gegužės 7 d. rytmetys aštuoniolikai rajono mokyklų 5-8 kl. mokinių buvo nuspalvintas šventine nuotaika. Oratoriai iš Pakruojo ,,Žemynos“ progimnazijos, Linkuvos ir Žeimelio gimnazijų, Rozalimo, Lygumų, Pašvitinio pagrindinių mokyklų anglų kalba pristatė savo mėgstamas veiklas.

Verta paminėti, kad pasakojimai atskleidė puikius dalyvaujančiųjų kalbėjimo užsienio kalba įgūdžius. Dalyviai žavėjo kaip asmenybės – talentingos, įdomios, emociškai stiprios ir laisvos. Maloniai stebino jų mėgstamų veiklų įvairovė: maisto gaminimas, piešimas, fotografija, krepšinis, badmintonas, filmai, šokis, gestų kalbos mokymasis, važinėjimasis elektriniu paspirtuku, dainavimas, grojimas muzikos instrumentais, kovos menai, programavimas.

Įtaigumui ir perteikimo žaismingumui nesutrukdė ir tai, kad oratorinių gebėjimų anglų kalba lavinimui skirtas renginys buvo organizuotas nuotoliniu būdu, pasinaudojant ,,Zoom“ platforma. Kalbėtojai savo pasakojimus iliustravo skaidrėmis, demonstravo savo apdovanojimus, piešinius. Septintokė Gabrielė Gaigalaitė iš Linkuvos gimnazijos dalyviams padovanojo gyvai atliekamą dainą.

Apibendrindami renginį, džiaugėmės, kad anglų kalbos mokytojų susitarimas kas antrus metus mokinius parengti anglų kalbos šventei atlaikė nuotolinio mokymosi keliamus sunkumus. Dėkojame mokytojoms Editai Šimoliūnienei, Monikai Beinoravičienei, Daliai Petraitienei, Neringai Pečeliūnaitei, Vidai Savickienei, Laurai Prancelevičienei, Violetai Zabielaitei, Kristinai Vaičiulienei, Virginijai Aniūnaitei, Gitanai Marcinkevičienei, Virginijai Ogintienei, Ligitai Vaitkevičienei už mokinių paskatinimą ir parengimą viešojo kalbėjimo šventei!!