Pakruojo rajono pradinių klasių metodinės tarybos ataskaita už 2019-2022 metus

Per 2019-2022 m. laikotarpį gabių mokinių atskleidimui ir ugdymui Pakruojo sinagogoje vyko prozos šventė „Iš tautosakos skrynelės“, Rozalimo pagrindinėje mokykloje šventė “Matematikos šalyje” III-IV klasių mokiniams, nuotoliniu būdu – skaitovų konkursas “Tau, Lietuva” bei Šviesoforo konkursas.

Nemažai dėmesio buvo skirta gerosios patirties sklaidai. Tuo tikslu vyko Pakruojo “Žemynos” pagrindinės mokyklos mokytojų G. Šimkienės ir logopedės G. Poškuvienės atvira integruota lietuvių k. pamoka, mokytojos G. Zarakauskienės pasaulio paž. atvira pamoka. Pristatytos projekto IKT pradiniame ugdyme veiklos, kur patirtimi dalinosi “Žemynos” pagr. mokyklos mokytojos A. Aperavičienė ir E. Ilgavičienė.

Įsibėgėjus Covd-19 epidemijai, dalis užplanuotų renginių ir veiklų neįvyko, bet, kad taip reikalingas, ypatingai tuo laikotarpiu, mokytojų bendravimas ir bendradarbiavimas nenutrūktų buvo suorganizuota ir nuotoliniu būdu įvyko rajono mokyklų pradinių klasių mokytojų Apvalaus stalo diskusija “Pradinukų nuotolinis mokymas” .

Vyko pastovus tarybos narių bendradarbiavimas su mokyklų metodinių grupių pirmininkais. Atnaujinama, tvarkoma ir pildoma dokumentacija.

Prie ataskaitos pridedamos išdiskutuotos ir užrašytos rajono mokyklų pradinių klasių mokytojų mintys, pastebėjimai, pasiūlymai.