Įsimintini TAU 2023 metų renginiai

2023 metai trečiojo amžiaus universiteto klausytojams buvo ryškūs ir neeiliniai. Įgyvendintas bendras projektas su Joniškio, Radviliškio rajonų TAU klausytojais. Pagal jo numatytas veiklas vykta  į Kauno M.K. Čiurlionio muziejų, dalyvauta stovykloje Molėtuose, stebėtas nuostabus filmas ,,Laiškai Sofijai” kartu su aktoriais mokytasi teatro žaidimų, betarpiškai bendrauta su Joniškio ,Radviliškio klausytojais, kurtos šilkinės skarelės M.K. Čiurlionio paveikslų motyvais, atidaryta šių meniškų darbų paroda. Projektas baigėsi, išdalinti atminimui kalendoriai, kuriuose įamžinti projekto dalyviai. Nemažiau į domios buvo ir kitos veiklos: mokytasi mozaikos meno, anglų kalbos, fotografijos. Nuoširdus ir nepamirštamas susitikimas su p.  Diana Nausėdiene. TAU klausytojai džiaugėsi artimiau susipažinę su šia jautria ir išmintinga ponia.

Paskutinė šių metų išvyka -Valstybės pažinimo centras.  Klausytojai pirmą kartą pabuvojo šitame centre, paėmė į rankas planšetes ir sėkmingai patys apžiūrinėjo  įdomius eksponatus.Klausytojus džiugino Kalėdine dvasia pasipuošęs Vilnius, naujos žinios apie valstybę, draugiški bendri pietūs. Skubėjome grįžti  į Pakruojį, nes laukė susitikimas su kunigu Ričardu Doveika bažnyčioje. Kunigo   gyvenimiški pavyzdžiai privertė susimąstyti ir pažvelgti į savo šiandieną kitu žvilgsniu.

Naujos patirtys, susitikimai, mokymai padeda žmonėms pajusti gyvenimo pilnatvę ,pažinimo  ir bendravimo džiaugsmą, suvokti savo galimybes ir gebėjimus.

Su šventėm ,mieli TAU dalyviai, geros sveikatos ir noro džiaugtis gyvenimu.

Rima Juozapavičienė